dermatologia i okulistyka zwierzat

  665 630 016

Jana Kowalczyka 9 lok. 9F Warszawa

Okulistyka

Witam! Nazywam się Daria Górska. Jestem lekarzem weterynarii. W Przychodni Weterynaryjnej VET-POINT zajmuję się leczeniem pacjentów okulistycznych.

 

Okulistyka stała się moją pasją, kiedy odkryłam jak wiele można wyczytać ze zwierzęcego oka. Wiele chorób ogólnoustrojowych daje pierwsze objawy ze strony oczu i często badanie okulistyczne pozwala ukierunkować dalsze postępowanie diagnostyczne i lecznicze.

 

Dyplom lekarza weterynarii otrzymałam w 2008 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Ukończyłam II stopniowy kurs okulistyczny w European School for Advanced Veterinary Studies nadzorowany przez światowej sławy okulistów- Prof. Petera Bedforda i Prof. Alaina Regniera. W 2014 roku odbyłam szkolenie na Uniwersytecie Luxemburskim, a w 2016 roku na Uniwersytecie w Tuluzie we Francji. Regularnie uczestniczę w kursach okulistycznych w Polsce i za granicą.

 

Podczas badania ogromną wagę przywiązuję do rozmowy z właścicielem, przeprowadzenia dokładnego wywiadu oraz szczegółowego badania pacjenta.

 

Serdecznie zapraszam na badanie :)