dermatologia i okulistyka zwierzat

  665 630 016

Jana Kowalczyka 9 lok. 9F Warszawa

Dermatologia

Dzień dobry, nazywam się Piotr Bednarczyk. Dyplom lekarza weterynarii uzyskałem w 2008 r , jestem kierownikiem i współzałożycielem przychodni VET-POINT.

 

Skóra to największy narząd w ciele naszych czworonożnych podopiecznych. Jej stan odzwierciedla kondycję całego organizmu. Stanowi ona fascynujący mikrokosmos, który jako lekarz obserwuję na co dzień za pomocą mikroskopu i nigdy mi się to nie nudzi :)

 

Ukończyłem kursy dermatologii weterynaryjnej w specjalistycznych lecznicach w Warszawie (Dermawet) i Lublinie (Lubelska Poliklinika Weterynaryjna) oraz kurs cytologii klinicznej prowadzony przez dr Francesco Carraniego z kliniki w Pizie. Uczestniczę w licznych kongresach dermatologicznych. Jestem członkiem Sekcji Cytologii i Dermatologii PSLWMZ. W 2017 r rozpoczynam cykl szkoleń organizowanych w Wiedniu przez European School for Advanced Veterinary Studies.

 

Jako lekarz stawiam na dokładną, szczerą rozmowę z właścicielem oraz badania, które wykonuję na miejscu w lecznicy (cytologia skóry, trichogram, zeskrobiny).

 

Jeśli Twój pies się drapie lub ma niepokojące zmiany na skórze serdecznie zapraszam na konsultacje.