Okulistyka
Zakres usług Vet-Point to: weterynarz okulista Warszawa, psi okulista Warszawa, okulista dla psa Warszawa.

Witam! Nazywam się Daria Górska. Jestem lekarzem weterynarii. W Przychodni Weterynaryjnej VET-POINT zajmuję się leczeniem pacjentów okulistycznych.

Okulistyka stała się moją pasją, kiedy odkryłam jak wiele można wyczytać ze zwierzęcego oka. Wiele chorób ogólnoustrojowych daje pierwsze objawy ze strony oczu i często badanie okulistyczne pozwala ukierunkować dalsze postępowanie diagnostyczne i lecznicze.


Dyplom lekarza weterynarii otrzymałam w 2008 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie. Ukończyłam II stopniowy kurs okulistyczny w European School for Advanced Veterinary Studies nadzorowany przez światowej sławy okulistów- Prof. Petera Bedforda i Prof. Alaina Regniera. W 2014 roku odbyłam szkolenie na Uniwersytecie Luxemburskim, a w 2016 roku na Uniwersytecie w Tuluzie we Francji. Regularnie uczestniczę w kursach okulistycznych w Polsce i za granicą.


Podczas badania ogromną wagę przywiązuję do rozmowy z właścicielem, przeprowadzenia dokładnego wywiadu oraz szczegółowego badania pacjenta.

Serdecznie zapraszam na badanie :)

Lek.wet. Daria Górska

okulistyka, interna


parallax background

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016