Zwierzęta egzotyczne
Weterynarz Warszawa – leczymy gady, gryzonie i ptaki.

Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Kornelia Maj. Jestem Lekarzem Weterynarii. W przychodni VET-POINT zajmuję się kompleksowym leczeniem pacjentów egzotycznych i dzikich oraz interną psów i kotów.

Moja pasja do zwierząt egzotycznych rozpoczęła się w chwili przygarnięcia pierwszego legwana zielonego. Z biegiem lat hodowla powiększała się a w moim życiu zaczęło przybywać pięknych i fascynujących gatunków gadów, płazów i bezkręgowców. Na studiach moje serce skradły ptaki, które aktualnie, zaraz obok gadów są jedną z głównych grup moich pacjentów.


W 2010 roku uzyskałam certyfikat Profesjonalnego Opiekuna Zwierząt Egzotycznych. Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie ukończyłam w 2014 roku otrzymując tytuł lekarza weterynarii. W 2016 roku zdobyłam tytuł Specjalisty Chorób Zwierząt Nieudomowionych.


Będąc lekarzem i doświadczonym hodowcą w leczeniu stawiam na dokładną analizę środowiska w jakim przebywają na co dzień moi egzotyczni pacjenci, szczegółowe badanie kliniczne i gruntowną profilaktykę.

Serdecznie zapraszam na konsultacje.

Lek.wet. Aleksandra Kornelia Maj

Specjalista Chorób Zwierząt Nieudomowionych

leczenie ptaków, gadów, gryzoni, zajęczaków, interna


parallax background

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016