Interna i Profilaktyka
Weterynarz Warszawa

Dzień dobry, nazywam się Izabela Michalska. Jestem lekarzem weterynarii. W Przychodni VET-POINT zajmuję się interną oraz profilaktyką psów i kotów.

Tytuł lekarza weterynarii uzyskałam w 2021 r. Po odbyciu stażu przez 1,5 roku pracowałam w jednej z warszawskich lecznic całodobowych - przypadki ciężkie i nagłe nie są mi straszne.

Moją największą pasją jest uro-nefrologia i diagnostyka obrazowa. Odbyłam liczne szkolenia nefrologiczne pod okiem polskich i zagranicznych specjalistów m.in. lek. wet. Magdaleny Kraińskiej, DVM PHD J.M. Quimby, DVM Carrie Palm, lek. wet. Barbary Zacharewicz oraz ultrasonograficzne prowadzone przez lek. wet. Lidię Nosal, dr n. wet. Annę Łojszczyk, lek. wet. Patrycję Bałdygę-Kacprzak.

 

W swojej pracy stawiam na diagnostykę (zawsze dążę do sedna problemu) oraz profilaktykę, żeby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom, poprawić ich komfort życia i zapobiegać rozwojowi chorób.   Charakteryzuje mnie dokładność i zaangażowanie, cenię sobie dobry kontakt z opiekunami,  chętnie odpowiadam na wszelkie pytania, rozjaśniam wątpliwości podczas wizyt.

Zapraszam na wizytę :)


Znajdź naszą placówkę

Lek.wet. Izabela Michalska

interna, profilaktyka


parallax background

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016