Interna i Profilaktyka
Weterynarz Warszawa

Dzień dobry, nazywam się Joanna Weselińska. W przychodni VET- POINT zajmuję się leczeniem pacjentów internistycznych, profilaktyką oraz dbam, żeby przy zabiegach operacyjnych Wasi pupile spali bezpiecznie i nie odczuwali bólu.

Po ukończeniu studiów w 2014 r rozpoczęłam pracę w jednej z największych lecznic całodobowych w Warszawie. Jako lekarz szpitalny prowadziłam pacjentów na intensywnej terapii, wyjeżdżałam do nagłych przypadków karetką weterynaryjną, znieczulałam i asystowałam do zabiegów operacyjnych. To czas, w którym zetknęłam sie z wieloma trudnymi przypadkami oraz nabyłam dużego doświadczenia.


Kontynuowałam tam pracę jako jeden z głównych internistów i utwierdziłam się w przekonaniu, że interna i anestezjologia to dziedziny, z którymi wiąże swoją przyszłość w weterynarii. W styczniu 2020 r dołączyłam do zespołu VET-POINTu i przyszedł czas, żeby trochę zwolnić tempo pracy i w pełni wykorzystać zdobyte umiejętności.


W codziennej praktyce moim największym atutem jest to, że nigdy nie odpuszczam i angażuje się w 100 procentach. Nie ma dla mnie pacjetów mniej ważnych, każdy jest najważniejszy!

Zapraszam na wizytę :)

Lek.wet. Joanna Weselińska

interna, profilaktyka, anestezjologia


parallax background

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016