Stomatologia
Zakres usług Vet-Point to: weterynarz stomatolog Warszawa, psi stomatolog Warszawa, stomatolog dla psa Warszawa.

Dzień dobry, nazywam się Piotr Radziszewski. Studia weterynaryjne ukończyłem w 2013 r na wydziale Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie. Już tam zrozumiałem że stomatologia i chirurgia to dziedziny w których sprawdzę się najlepiej i na nie ukierunkowałem swój rozwój zawodowy.

Współpracuję z wieloma wiodącymi warszawskimi lecznicami, przeprowadzając zabiegi z zakresu stomatologii, chirurgii twarzowo-szczękowej, chirurgii urazowej oraz chirurgii ogólnej. Zabiegi i diagnostykę stomatologiczną wykonuję za pomocą wysokiej klasy sprzętu (unit stomatologiczny, cyfrowy rentgen stomatologiczny o wysokiej rozdzielczości ).


Stale podnoszę swoje umiejętności biorąc udział w szkoleniach, między innymi pod okiem dr n.wet. Jerzego Gawora, wiodącego europejskiego specjalisty z zakresu stomatologii. Należę do Sekcji Stomatologicznej Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt. Jestem w trakcie studiów specjalizacyjnych z zakresu chirurgii.


Jest dla mnie priorytetem, żeby Wasi podopieczni nie odczuwali bólu zarówno w trakcie jak i po zabiegu oraz jak najszybciej odzyskiwali pełnię sił. W Przychodni VET-POINT dba o to bezbłędnie anestezjolog lek. wet. Joanna Weselińska, z którą stanowimy świetny, zgrany team :)

Zapraszam serdecznie na konsultację i zabiegi.

Lek.wet. Piotr Radziszewski

stomatologia


parallax background

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016