dermatologia i okulistyka zwierzat

  665 630 016

Jana Kowalczyka 9 lok. 9F Warszawa

Zwierzęta egzotyczne


Dzień dobry, nazywam się Aleksandra Kornelia Maj. Jestem Lekarzem Weterynarii. W przychodni VET-POINT zajmuję się kompleksowym leczeniem pacjentów egzotycznych i dzikich oraz interną psów i kotów.

 

Moja pasja do zwierząt egzotycznych rozpoczęła się w chwili przygarnięcia pierwszego Legwana zielonego. Z biegiem lat hodowla powiększała się a w moim życiu zaczęło przybywać pięknych i fascynujących gatunków gadów, płazów i bezkręgowców. Na studiach moje serce skradły ptaki, które aktualnie, zaraz obok gadów są jedną z głównych grup moich pacjentów.

 

W 2010 roku uzyskałam certyfikat Profesjonalnego Opiekuna Zwierząt Egzotycznych. Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Lublinie ukończyłam w 2014 roku otrzymując tytuł Lekarza Weterynarii. W 2016 roku zdobyłam tytuł Specjalisty Chorób Zwierząt Nieudomowionych.

 

Będąc lekarzem i doświadczonym hodowcą w leczeniu stawiam na dokładną analizę środowiska w jakim przebywają na co dzień moi egzotyczni pacjenci, szczegółowe badanie kliniczne i gruntowną profilaktykę.

 

Serdecznie zapraszam na konsultacje.