Dermatologia
Zakres usług Vet-Point to: weterynarz dermatolog Warszawa, psi dermatolog Warszawa, dermatolog dla psa Warszawa.

Dzień dobry, nazywam się Piotr Bednarczyk. Dyplom lekarza weterynarii uzyskałem w 2008r, jestem kierownikiem i współzałożycielem przychodni VET-POINT.

Skóra to największy narząd w ciele naszych czworonożnych podopiecznych. Jej stan odzwierciedla kondycję całego organizmu. Stanowi ona fascynujący mikrokosmos, który jako lekarz obserwuję na co dzień za pomocą mikroskopu i nigdy mi się to nie nudzi :)


Ukończyłem prestiżowy, trzyletni cykl szkoleń z dermatologii weterynaryjnej organizowany w Wiedniu przez European School for Advanced Veterinary Studies (ESAVS) . Jestem członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologii Weterynaryjnej (European Society of Veterinary Dermatology)


Ukończyłem kursy dermatologii weterynaryjnej w specjalistycznych lecznicach w Warszawie (Dermawet) i Lublinie (Lubelska Poliklinika Weterynaryjna) oraz kurs cytologii klinicznej prowadzony przez dr Francesco Carraniego z kliniki w Pizie. Uczestniczę w licznych kongresach dermatologicznych w Polsce i na świecie .


Jako lekarz stawiam na dokładną, szczerą rozmowę z właścicielem oraz badania, które wykonuję na miejscu w lecznicy (cytologia skóry, trichogram, zeskrobina, biopsja zmian skórnych).

Jeśli Twój pies lub kot się drapie lub ma niepokojące zmiany na skórze serdecznie zapraszam na konsultacje.

Lek.wet. Piotr Bednarczyk

Kierownik Przychodni

dermatologia, interna


parallax background

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016

Twój pupil potrzebuje pomocy?
Zadzwoń do nas!

665 630 016